streda 17. júna 2015

Konšpiracionistická geopolická poznámka

Tak si to zhrňme: existuje niečo ako CIK - Celosvetová Imperialistická Konšpirácia, zahŕňajúca Židov, iluminátov, rosenkruciánov, Američanov (bielych!), farmabiznis, finančné korporácie, mediálne korporácie, ropné korporácie, nadnárodné korporácie (západného pôvodu, tie z Ázie sa nepočítajú), ktoré chcú ovládnuť celý Svet. Bránia sa len ostrovčeky slobody, samostatnosti a suverenity, ako KĽDR, Irán, Zimbabwe, Kuba, Venezuela, Bielorusko a pod. Ale to je len úvod. Kedže sa na Európu valí imigračná tsunami ne-bielych a ne-kresťanských hord, situácia vyzerá asi takto...

CIK úmyselne zničila stabilitu na Blízkom a Strednom Východe, keď rozvrátili stabilné, pokojné a bezpečeie zaručujúce miestne diktatúry a odstránila diktátorov. Úmyselne rozpútala chaos a vraždenie.

CIK založila, financuje a viac-menej riadi väčšinu teroristických skupín ako sú Taliban, Al Kaída, alebo ISIL/ISIS. Tieto (západom a CIK riadené) skupiny sa aktívne podieľajú na vytváraní chaosu v moslimskom svete. Takže robia len to, čo je presne v záujme CIK.

CIK a "západ" vytvorili v moslimskom svete taký chaos, že časť územia už nikto poriadne neovláda. CIK to vedeli od začiatku a preto ten chaos vytvorili. Čo ale znamená, že tieto územia neovláda ani CIK.

"Západ" a CIK zároveň aktívne útočia na svoje výtvory a spojencov z Al Kaídy a ISIS/ISIL, bombardujú ich a zabíjajú. Ich spojenci z Al Kaídy a ISIS/ISIL na oplátku útočia na "západ".
Spojenectvo ako z knižky.

CIK teda aktívne vytvára, podporuje a riadi skupiny, ktoré útočia na členov CIK - osoby, firmy, štáty vrátane USA a Izraela, aj samotný základ "západu", ktorým je kresťanstvo či demokracia a ľudské práva.

CIK zároveň vytvorila prostredie, kde jej členovia nedokážu udržať svoje investície, ani vytvárať zaujímavý zisk. Dokonca CIK úmyselne odstránila dlhoročných spojencov ako boli Mubarak v Egypte či Ali v Tunisku. Dokonca aj Kaddáfi bol už na strane "západu" - síce stale magor, ale "západ" úspešne v Lýbii investoval a zarábal.
CIK, tým že vyvolala tzv. Arabskú jar, ohrozila a zaútočila na spojenecké vlády od Maroka, Alžírska, až po Jordánsko, Saudskú Arábiu a SAE.

CIK pomocou chaosu úmyselne vyvolala utečenecké vlny, čo bolo úplne neprekvapivé - pred vojnou (vyvolanou CIK) ľudia logicky utekajú. Takže príliv Afričanov a Arabov bol nie len očakávaný, ale presne podľa plánu CIK.

Následkom utečeneckých vĺn hrozí, že Európa bude zaplavená ne-bielou a ne-kresťanskou rasou, čím stratí svoju unikátnu tvár a stane sa afro-arabských poloostrovom. Kedže CIK už dlhodobo a skrz diktatúru Bruselu propaguje multikulturalizmus, je aj toto súčasťou plánu. Inými slovami, CIK sa snaží Európu pripraviť o to, čím bola doteraz.

Príliv utečencov z krízových oblastí vyvoláva, okrem iného, aj strach z terorizmu, ktorý by sa mohol v Európe rozšíriť. Ale hlavné teroristické skupiny sú založené a riadené CIK / "západom", takže ide len o falošné a umelo vyvolané obavy.

Nepriateľstvo voči imigrantom zase prináša zvyšovanie preferencií strán ako je napr. FLN Marine Le Penovej vo Francúzsku. Nejde o nič prekvapivé - konšpirátori vedeli, že keď úmyselne zaplavia Európu inou rasou, tak sa zdvihne odpor. FLN je však strana s programom nie len protiimigračným, ale aj protižidovským a podpora Izraela naozaj nie je súčasťou toho, o čo sa snažia.
Teda CIK úmyselne vytvára prostredie, v ktorom sa darí aj protižidovským politickým stranám.

Medzičasom, na druhej strane Atlantiku, CIK podporou imigrácie do USA za dlhé roky spôsobila, že rôzni černoši, Latinoameričania, Aziati, počtom prevyšujú belochov. Tam tak isto rušia pôvodné základy štátu a kultúry.

Čiže...skrátene...celé toto úžasné, zákerné, všemocné spiknutie robí všetko pre to, aby oslabilo a zničilo postavenie "západu", USA, Európy vo svete. Robia to vedome a plánovite. Odstraňujú svojich spojencov, pomáhajú nepriateľom.

Tak a je to. Utajená pravda o Svete je na Svete.
Celosvetová konšpirácia najmocnejších je v skutočnosti skupinka neschopných idiotov so samovražednými sklonmi.
(Prípadne je tu ešte jedna možnosť a vysvetlenie - že konšpiračné teórie sú od zabednencov a pre zabednencov. Táto prevratná myšlienka si ale zaslúži samostatný článok.)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára